PROJEKTY

Spacer 3D | Plaza Tower I | Zagnańska | Kielce

3 pokojowy apartament zlokalizowany na 12 piętrze przeszklonego budynku Plaza Tower I, przy ulicy Zagnańskiej, w Kielcach.

Na powierzchnię 80 m2 składa się:

  •     salon z aneksem kuchennym,
  •     2 sypialnie,
  •     łazienka,
  •     WC,
  •     taras.

Mieszkanie narożne dwustronne – rozkładowe, posiadające narożny taras – biegnący po całej długości apartamentu – z którego rozpościera się przepiękny widok na panoramę miasta, Dolinę Silnicy oraz Zalew Kielecki. Powierzchnia salonu, połączonego z aneksem kuchennym, gwarantuje przestrzeń, wygodę, ale przede wszystkim funkcjonalność, która została odpowiednio zaaranżowana i zaprojektowana. W kuchni znajduję się zabudowa kuchenna mieszcząca lodówkę, okap, zmywarkę, piekarnik, mikrofalówkę, płytę grzewczą. Zaprojektowana z wysokiej jakości materiałów, wyłożona gresem, półki zostały dodatkowo podświetlone światłem LED. Wszystko po to, aby całość była spójna z pozostałą częścią apartamentu. W skład mieszkania wchodzą również, dwa pokoje, idealne do własnej aranżacji, jak i łazienka – zaprojektowana w wysokim standardzie, wpisująca się w walory luksusu apartamentu – posiadająca prysznic, wannę, oraz dużą wnękową szafę, w połowie oszkloną, z drewnianymi dekorami. Dodatkowo zaprojektowano oddzielne WC, wykończone na wzór łazienki, posiadające duże lustro oświetlane światłem ledowym. Apartament wyposażony został w klimatyzację. Zaletą nieruchomości jest jej prestiżowa lokalizacja, wśród terenu Plaza Park, oferującego szeroki wachlarz punktów usługowych, jak i gastronomicznych.

Inwestycja Plaza Tower I, to przede wszystkim prestiż, nowoczesność, wysoki standard. Oferująca zarazem wygodę oraz luksus. Trafiająca w gusta, każdej osoby, nawet tej najbardziej wymagającej. To wielofunkcyjna inwestycja, posiadająca do dyspozycji trzy windy. Dla pojedynczego wieżowca zaprojektowano ponad 200 miejsc garażowych. W bliskim sąsiedztwie Doliny Silnicy i Zalewu Kieleckiego. Sięgająca widokiem Góry Świętokrzyskie. 

 

Kategorie
Copyright © spacer3d.com